Корисна інформація

 • Як обирати зубну щітку?
 • Ранній (пляшечковий) карієс у дітей
 • Що робити при травмах зубів?
 • Перший візит до стоматолога...
 • Що таке кофердам?
 • Радіовізіограф
 • Ксиліт. Солодощі з ксилітом
 • Здорова вагітність
 • Дитячі зубні щітки
 • Восьмий зуб (зуб мудрості)
 • Електрична зубна щітка
 • Зубна паста
 • Зубна нитка чи йоржик?
 • Міорелаксуюча капа
 • Підготовка до візиту до стоматолога.
 • Наліт Прістлі
 • Брекети. Брекет системи
 • Протезування металокерамікою. Металокерамічна коронка

Яку зубну щітку обрати?
В сучасному світі існує велика кількість зубних щіток усіляких форм, розмірів і видів,тому покупка щітки стає непростим завданням. На що ж варто звернути увагу при купівлі зубної щітки?

– Велика кількість стоматологів сходяться на думці, що найкраще видаляє зубний наліт і залишки їжі щітка із м’якою щетиною. Перевагу також мають щітки з меншими голівками, тому що вони можуть краще добратися до всіх ділянок ротової порожнини, включаючи важкодоступні місця.
– Якщо говорити про тип ручки (прогумована ручка або ручка із рухомою шийкою), форму голівки (кругла, ромбоподібна чи прямокутна) і тип щетини (зиґзаґоподібний, з рівним підстриганням або з пучками конічної форми), то потрібно вибирати ту, якою зручно користуватись саме вам.
– Гарною альтернативою звичайній зубній щітці буде електрична зубна щітка. Вона допоможе значно краще чистити зуби, в особливості тим, у кого виникають труднощі у чищенні або у кого проблеми з рухливістю руки.
З якою частотою варто міняти зубну щітку?
Зубну щітку слід замінити тоді, коли стане помітним її зношування або кожні три місяці, залежно від того, що із цього настане швидше.

Ранній дитячий карієс, чи як ще його називають пляшечковий карієс або нічний карієс – серйозне захворювання, яке, як правило, виникає у віці до трьох років та може зруйнувати зуби вашої дитини. Виникає тоді, коли дитина часто вживає солодкі напої з пляшечки, особливо вночі. Коли дитина спить, у неї в роті залишаються залишки рідкої їжі, які містять цукор, що може привести до карієсу. Навіть грудне молоко й молочні суміші містять цукор. Також одним з факторів виникнення може бути тривале годування дитини грудьми або засипання дитини під час годування грудьми.
Розпізнаємо ми такий карієс, коли на передніх зубах вашої дитини з’являються матові плями світлого кольору. Інколи ми не бачимо цих плям через значний наліт на зубах через погану гігієну (коли не чистимо зубів). Цей процес у дітей відбувається дуже стрімко, і вже за дуже короткий час плями стають темного кольору і утворюються дірки, які руйнують зуби.
Наслідками раннього дитячого карієсу можуть бути випадіння зубів, проблеми зі слухом і мовою, криві постійні зуби, сильні болі, некрасивий зовнішній вигляд, руйнування зубів.
Щоб запобігти ранньому карієсу у дітей постарайтесь взяти за правило укладати дитину в ліжечко без пляшечки (з соками, чаєм, підсолодженою сумішшю, молоком з медом, компотами). Якщо ж все таки дитина не може заснути без пляшечки, тоді просто наповніть її водою. Починати вчити дитину пити із чашки у віці 6-12 місяців.
Тому що саме ви повинні потурбуватися, щоб у вашої дитини була гарна посмішка і здороваі зуби!

Оптимальним варіантом є консультація з вашим стоматологом. Та все ж є речі, які необхідно запам’ятати та виконати при необхідності. Отже:
– якщо зуб сколений, болю немає, частинка зуба яка відкололась є малою, ви самі можете вирішити як і коли лікувати зуб. В залежності від величини відколу, цей зуб можна буде відшліфувати, запломбувати чи зробити косметичну корекцію. Також є варіанти зробити вініри або коронки.
– якщо зуб зламаний, то його потрібно відновити якомога швидше. Можливо знадобиться видалення нерва чи видалення кореня. Якщо тріщина на зубі знаходиться в межах емалі та дентину зуба, то одним з найкращих рішень проблеми є коронка. Потрібно пам’ятати, що тріщини не завжди можна побачити, інколи навіть на рентгенівському знімку, тому слід звертати увагу на такі симптоми, як болі при жуванні та накусуванні, підвищена чутливість до температурних подразників, а також чутливість до повітря.
– якщо зуб вибитий, тоді щоб попробувати повернути його на місце, необхідно якомога швидше поставити його на своє місце в лунку. Для цього постарайтеся промити зуб водою, далі помістити його в контейнер зі слиною і якомога швидше відправляйтеся до стоматолога. Вибитий зуб потрібно тримати лише за коронкову частину і не допускати його висихання.
І найголовніше, завжди порібно старатись максимально зберігати спокій!

Перший візит до стоматолога…
Молоді батьки не завжди добре проінформовані у важливості збереження здоровими молочні зуби. «Вони і так випадуть», «моя дитина ще маленька, щоб іти до стоматолога», «я не хочу лікувати під наркозом», «дитина боїться стоматолога» – це часті фрази, які ріжуть не лише вухо, але й серце спеціалістів.
.
Якнайшвидше дитина познайомиться з своїм стоматологом, тим дружніші та тепліші стосунки в них складуться.
.
Перший візит може бути просто знайомство з новим приміщенням, з новою людиною, обстановкою, предметами – що дуже важливо для збереження довіри в дитини.
.
Наступний крок – це дозвіл дитини на огляд своїх зубчиків (повірте в арсеналі наших стоматологів 1000 і 1 казка про життя зубів).
.
І якщо все йде за планом, стоматолог та дитина – друзі назавжди!
.
Коли ж робити знайомство? В ідеалі, після прорізування перших зубів варто навідати стоматолога (6-10 місяців). Це важливо не так дитині, як батькам. Стоматолог пояснить важливість збереження молочних зубів здоровими, покаже як правильно доглядати за молочними зубами малюків, підбере якісний домашній догляд, огляне норми розвитку зубощелепної системи дитини загалом, дасть рекомендації по харчуванню, призначить дату наступного візиту.
.
Переважно наступний візит проходить за 6-9 місяців, тоді побільшає кількість зубів, дитина стає усвідомленішою. Стоматолог заново знайомиться з малюком, вибудовує якісну співпрацю, заохочує чистити зуби та вчить любити свою посмішку. Проконтролює якість чищення зубів та дасть рекомендації з профілактики.
.
Тоді третій візит навіть у разі потреби не буде для дитини страшним та невідомим.

За останні десятиліття стоматологія робить великі кроки і вдосконалюється. Одною з незамінних новинок сучасної стоматології є використання кофердаму. Що ж це таке?
.
– Латексна або нітрилова хустинка квадратної форми, яка виконує ізолюючу роль для зуба чи групи зубів під час лікування (ендодонтичного, реставрацій). Фіксується вона в порожнині рота за допомогою металевого замочка – клампа, і розтягується на металеву рамочку. І все, зуб ідеально захищений від попадання слини, крові, конденсату від дихання, медикаментів та повторного інфікування при ендолікуванні. Кофердам забезпечує хороший доступ та максимальний огляд роботи для лікаря. Це допомагає стоматологу виконувати свою роботу швидше та якісніше.
.
Які ж переваги має пацієнт?
1. Безпека! Захист від вдихання, проковтування та попадання в рот гострих інструментів, адгезивгих систем, травильного гелю чи медикаментозних розчинів під час ендолікування.
2. Комфорт! У пацієнта складається враження, що лікування проходить поза ротовою порожниною.
3. Жувальні м’язи в розслабленому стані та комфортніше положення скроневонижньощелепного суглобу, оскільки не потрібно постійно тримати широко відкритий рот.
4.Відсутність пересихання в ротовій порожнині, так як слина залишається всередині. Пацієнт спокійно може ковтати її.
5. Зниження рвотного рефлексу.
6. Знижується рівень сенсибілізації організму від застосування різних медикаментів, тобто зменшується ймовірність розвитку алергічних реакцій.
7. Буває, що у пацієнта великий язик чи щоки. Кофердам дозволяє їх посунути, не утворюючи дискомфорту для пацієнта.
.
На сьогодні, в нашій країні обороти використання кофердаму не максимальні, але ми впевнено йдем вперед. В нашому центрі стоматології Формула Дент ми використовуємо кофердам для Вашого комфорту та безпеки!

Що ж це таке? Інноваційний, високоточний стоматологічний прилад, який дозволяє передати та показати на екрані комп’ютера чітке рентгенівське зображення зубів в режимі реального часу і без друку на плівці. Сам по собі прибор не є випромінювачем, а лише приймає на себе промені.
.
Працює на основі високочутливих датчиків. За декілька секунд рентгенівське випромінювання перетворюється на електронний знімок. Фото можна моментально передати в мережі та проконсультуватися зі спеціалістом, який за сотні км від вас.
.
Зображення, зроблене радіовізіографом, є більш чітке та контрастне, в порівнянні з розпливчастим знимком на звичайній рентгенівській плівці, що в рази спрощує та пришвидшує роботу стоматолога.
.
Апарат до 10 разів знижує дозу опромінення, тому таке дослідження стає все безпечнішим. При рентгенографії зубів нижньої щелепи за допомогою візіографа доза опромінення складає всього 2 мікрозіверта, для верхньої щелепи 5 мкЗв. (Для порівняння, при роботі з старою радянською апаратурою та неякісною плівкою доза опромінення складає до 80 мкЗв!!!)
.
Знимки можна зберігати на електронному носії, архівувати їх, порівнювати, надсилати соціальними мережами.

Ксиліт – це багатоатомний спирт. Його отримують шляхом пресування рослинної сировини, наприклад, кори берези, листя кукурудзи, лушпиння насіння соняшнику. Він є харчовою добавкою Е967 як піжсолоджувач, стабілізатор, емульгатор.
.
А тепер поговоримо про карієсогенні бактерії. Коли людина вживає звичайні солодощі, карієсогенні бактерії споживають вуглеводи і виділяють кислоту, яка порушує баланс мінералів емалі, роблячи її крихкою.
Вживаючи цукерки чи жувальні гумки з ксилітом, ми заганяємо бактерії в пастку😎 На відміну від людини, в них немає ферментів для перетравлення ксиліту. Тому бактерії або гинуть, або у них дуже різко знижується активність.
.
➕Плюси солодощів з ксилітом:
– Перешкоджають розмноженню карієсогенних бактерій і знижує ризик розвитку карієсу;
– Приводять в норму кислотно-лужний баланс, зміцнюючи емаль;
– Позитивно діють на стан ясен, зменшуючи кількість зубного нальоту і ризик розвитку захворювань пародонту;
– Посилюють слиновиділення і покращують захисні властивості слини;
– Мінімально впливають на рівень цукру та інсуліну в крові;
– На 40% менш калорійні, ніж солодощі з цукром;
– Протигрибкова дія. Candida albicans харчується глюкозою, а при заміні її на ксиліт поступово згасає.
.
Ксиліт додають в жувальні гумки, льодяники, зубні пасти, спреї для ротової порожнини, ополіскувачі, флоси.
.
Порадуйте свою дитину корисними смаколиками навіть після відвідування стоматолога

Так, Ви тепер не одна, під Вашим серцем росте маленька Ваша копія. Тому, будьте відповідальними та усвідомленими за її здоров’я🌸
.
Ідеальний варіант – це під час планування вагітності майбутня мама відвідає стоматолога, зробить санацію ротової порожнини. В такому разі, протягом вагітності кожні три місяці показана професійна гігієна зубів, підбір безпечних та дієвих засобів гігієни, індивідуальна програма ремінералізуючоі терапії.
.
Умовно, вагітність ділиться на три триместри. У першому триместрі відбувається закладка всіх органів та систем малюка, в другому іх поступовий розвиток, а в третьому – їх підготовка до самостійного функціонування. Найбезпечнішим для додаткових медичних втручань, в тому числі стоматологічних, є другий період вагітності (12-22 тиждень).
.
⚡️ Але ж можлива необхідність в лікуванні чи видаленні зубів в «критичні» періоди.Не потрібно панікувати! Кваліфікований лікар підбере правильний та безпечний метод і обов’язково Вам допоможе! Не потрібно терпіти біль, краще уникнути стресу в такий період. Сучасні анестетики артикаінового ряду («Ультракаїн», «Убістезин») не проникають через гемоплацентарний бар’єр, діючи лише місцево, тобто зовсім безпечні для малюка. Анестетики на основі мепівакаїну взагалі не мають судинозвужуючих речовин в своєму складі.
.
🦷Висновок: піклуйтеся про своє здоров’я та здоров’я свого малюка, записуйтеся до нас на консультацію та усміхайтеся частіше!

Вся правда про дитячі зубні щітки.
.
З моменту прорізування зубів ротова порожнина вашого малюка потребує догляду. Це може бути резиновий напальчник або дентальні серветки. Ці засоби допомагають бережно та акуратно видалити наліт з маленьких зубчиків, масажувати ясна, привчити дитину чистити зуби.
.
Пізнаючи світ, малюки часто хочуть копіювати дорослих і чистити зубки щіткою. В нагоді будуть спеціально розроблені щітки-гризунці, в яких зручний тримач для дитячих рук та рівно підстрижена невелика щетина. Звичайно, таку чистку контролюють батьки.
.
Для діток від 1,5-2 років цікаві та ефективні електричні зубні щітки. Вони обладнані двохвилинним таймером, світловим ефектом, мають спеціальні ковпаки для подорожей. Вибирати краще з м’якою щетиною.
.
Щодо мануальний зубних щіток. Варто пам’ятати, що щетина повинна бути м’яка або ж середньої жорсткості. Довжина щетини повинна перекривати приблизно 1,5 поверхні зуба. Головне, щоб ручка зубної щітки гарно поміщалася в руці дитини.
.
Вік і тип щітки прописаний на упаковках. Дбайливий виробник все детально вказує для повного інформування батьків. Та найкраще засоби гігієни підбирати зі своїм стоматологом!
.
Пам’ятайте❗️Зубну щітку змінювати кожні три місяці (для цього можна використовувати пори року). Після чищення ретельно мити під проточною водою та зберігати у сухому місці!
.
Підібрати індивідуальні засоби гігієни Вам та Вашим діткам ми допоможемо в нашому центрі стоматології Формула Дент. Наша адреса: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4

Зуби мудрості ми отримали у спадок від наших пращурів, які харчувалися переважно твердою та жорсткою їжею. Щоб її пережовувати, їм потрібні були міцні щелепи. З часом харчування людей змінилося. Сьогодні ми вживаємо переважно більш термічно оброблені продукти. «Пом’якшення» раціону призвело до того, що вісімки втратили первинну функцію, а сама щелепа зменшилася.
.
Восьмі зуби не несуть функціонального навантаження, не приймають участь в акті жування. Проте, є думка вчених, що восьмі зуби захищають сусідні зуби від розхитування, утворення щілин між зубами, деколи на них фіксують мостовидні протези. Та все ж існує багато показань до їх видалення.
.
Попрощатися з зубами мудрості в нашому центрі стоматології можна швидко, безболісно та безпечно!

Електрична зубна щітка має ряд переваг над мануальною.
.
По-перше, технічно набагато легше чистити зуби, оскільки потрібно просто правильно тримати її в руках і переводити з зуба на зуб – вся Ваша робота, решта вона робить сама.
.
По-друге, датчик контролю тиску не дасть Вам тиснути на зуби сильніше ніж потрібно, цим ви менше пошкоджуєте емаль.
.
Третє, кругла форма робочої щетини дозволяє заходити в важкодоступні місця, виконуючи обертальні рухи. Проте, міжзубні проміжки вона не вичищає самостійно, як і звичайна щітка. Без зубноі нитки чи йоршиків все одно не обійтися.
.
Четверте, якісна гігієна електричною щіткою займає менше часу, ніж мануальною.
.
П’яте, для дітей це як забавка, цікава гра. Завдяки електричній зубній щітці, дитина легше адаптовується в стоматологічному кріслі до процедур вібрацій та дзижчання в ротовій порожнині.
.
Електрична зубна щітка переверне Ваше уявлення про ідеальну домашню гігієну порожнини рота.
.
Але! Не забувайте, що електрична зубна щітка не панацея, якщо в ротовій порожнині є карієс чи його ускладнення. Тому не потрібно забувати відвідувати свого стоматолога раз на 6 місяців!
.
Чекаємо Вас в нашому центрі стоматології Формула День за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4
– 0672032233
– 0732032233

Лише в Америці щорічно люди купляють 53 000 000 літрів зубної пасти , якою можна заповнити до 30 олімпійських басейнів
.
Для чого нам стільки пасти, невже ми чистимо зуби по 5-6 разів на день? Звичайно ні!
.
Ще з 40-х років в першій рекламі зубної пасти чоловік в костюмі акуратно видавлює пасту на всю довжину щетини зубної щітки (майже 5 см завдовжки!). І в головах всіх засіла думка що так і треба. Начебто від кількості пасти залежить якість чистки.
.
Чи так це насправді?
.
Виявляється, достатньо всього горошину зубної пасти, щоб почистити зуби та освіжити подих.
.
Крім того, дітям до 3 років достатньо пасти всього розміром з рисове зернятко.
.
А якщо ви справді хочете покращити якість чисти зубів, обирайте хороші зубні пасти, не забувайте про зубні йоршики або нитки, виділяйте на чистку зубів мінімум по три хвилини двічі на день, та слідуйте порадам свого стоматолога.
.
Будьте здорові та частіше посміхайтеся, у цьому Вам допоможуть в нашому центрі стоматології Формула День за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4
– 0672032233
– 0732032233

Ретельна гігієна = зубна щітка + зубна паста + …
.
То що обрати – зубну нитку чи йоржик?
.
По перше, нагадаємо що 30% поверхні зубів – це контактні, тобто поверхні зубів, які прилягають одна до одної. Їх неможливо добре вичистити зубною щіткою. А саме там найпідступніше розвивається карієс – його практично не видно на початкових стадіях. Тому на допомогу приходять засоби, які можуть вичистити контактну поверхню – нитки чи йоржик.
.
Зубна нитка.
Виготовлена з нейлонових волокон, які легко заходять в між зубний проміжок. Намотуєте відрізок нитки на вказівні пальці обох рук, вводите між зубами і великими та середніми пальцями робите ковзаючі рухи від ясен до краю зуба. Обережно! Не травмуйте ясна, вони дуже чутливі.
Існують вощені та невощені, круглі та плоскі, з тримачем та без. Ваш стоматолог підбере таку, яка найкраще підходить Вашим зубкам.
.
Зубний йоржик.
За формою він нагадує йоржик для чищення дитячих бутилочок, тільки в рази менший.
Він «пухнастіший» за нитку – тому охоплює більшу поверхню зуба. Не травмує ясна. Незамінний при ортодонтичних та ортопедичних конструкціях.
Бувають йоржики з тримачем і без. Також є більше десяти розмірів. Саме Ваш повинен підібрати Вам стоматолог, і навчити правильно ним користуватися! Йоржики багаторазові, вони так само підлягають очищенню, як зубна щітка, і заміні кожні 2-3 місяці.
.
Обирати Вам! Але пам’ятайте, що це обов’язковий елемент домашнього догляду!

Міорелаксуюча капа
.
Для чого вона?
.
Інколи пацієнти скаржаться на «скреготання» зубами вночі, або ж надмірне неконтрольоване стискання зубів в наслідок стресу чи хвилювань, або ж хрускіт в суглобі чи його клацання. Разом з тим можуть бути головні болі, головокружіння, болі в скроневонижньощелепному суглобі, вухах.
.
Це все симптоми різних захворювань, але всі вони ведуть в кабінет до стоматолога. Лише він при правильній діагностиці та лікуванні може виправити все.
.
Міорелаксуюча капа допомагає розслабити жувальні м’язи, розвести щелепи, чим попередити стирання зубів.
.
Чекаємо Вас на консультації в нашому центрі стоматології Формула Дент за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4.
– 0672032233
– 0732032233

Шановні пацієнти, звертаємо увагу на декілька простих порад, щоб забезпечити нам з Вами комфортний прийом.
.
ПОЇСТИ! Бо:
– головокружіння;
– підвищене слиновиділення;
– після прийому, зазвичай, 1-2 години бажано утриматися від споживання їжі.
.
Напередодні НЕ ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬ! Бо:
– зниження ефективності анестезії;
– погане самопочуття (головний біль, головокружіння і т.д.).
.
Якщо ви приймаєте деякі МЕДИКАМЕНТИ, повідомте лікарю завчасно. Щоб вибрати правильну тактику лікування.
.
При загостренні ГЕРПЕСІНФЕКЦІЇ краще за все перенести візит, бо:
– болісні відчуття;
– можна «рознести» вірус і погіршити загальну ситуацію.
.
Якщо ви хворієте ГРЗ, ГРВЗ, чи просто маєте ПІДВИЩЕНУ ТЕМПЕРАТУРУ та ПОГАНЕ САМОПОЧУТТЯ необхідно обов’язково перенести візит! Не наражайте на небезпеку лікаря!
.
При будь-яких захворюваннях, що пов’язані з ПІДВИЩЕНИМ чи ПОНИЖЕНИМ ТИСКОМ, спершу проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем.
.
Перед самим візитом ПОЧИСТИТИ ЗУБИ або ПРОПОЛОСКАТИ водою, якщо нема можливості почистити.
.
І, найголовніше – приходьте з гарним настроєм! Налаштуйте себе на позитив! Не хвилюйтеся! Якщо маєте якісь запитання, обов’язково задавайте, щоб Ви були впевнені в своєму лікарі!
.
Раді бачити Вас у нашому центрі стоматології Формула Дент за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4
– 0672032233
– 0732032233

Інколи звертаються батьки з проблемою «чорних» зубів у дітей. Часто таке захворювання можуть сприйняти за карієс. Але це не так.
.
Це бактеріальна плівка. Вона може бути чорного, коричневого, навіть темно зеленого кольору. Переважно розміщується на передній поверхні зубів, ближче до краю ясен, може охоплювати й повністю весь зуб.
.
Її поява зумовлена діяльністю особливих патогенних бактерій. До цього захворювання схильні не всі діти. Часто сприяють виникненню нальоту Прістлі дисбактеріоз кишківника, прийом препаратів заліза, антибіотиків, нестача кальцію в організмі, погана гігієна ротової порожнини.
.
На жаль, в домашніх умовах самостійно не можна прибрати наліт Прістлі. Тому важливо вчасно звернутися за допомогою до стоматолога. Також важливо знайти та відкоригувати причину – чи то дисбактеріоз, чи нестача певних елементів – з участю суміжних спеціалістів.
.
Стоматолог підбирає метод зняття нальоту, в залежності від щільності відкладень. Багато хто недооцінює важливість та користь від полірування зубів, хоча саме на гладкій поверхні найменше накопичується новий наліт.
.
І нехай ваші дітки мають здорові посмішки завжди! Раді бачити Вас у нашому центрі стоматології Формула Дент за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4
– 0672032233
– 0732032233

Красива посмішка притягує до людини і викликає бажання посміхнутися у відповідь. Однак далеко не всі можуть робити це без сорому. Більшість людей відчуває дискомфорт, тому що їх зуби далекі від ідеалу. Якщо ви теж не можете щиро посміхатися через проблеми з зубами, зверніться в наш Центр стоматології Формула Дент у Львові. Наші фахівці допоможуть виправити такі проблеми, як неправильний прикус, зміщення зубів в зубному ряду, і їх викривлення за допомогою спеціальних сучасних систем.

Брекет системи.

Найбільш популярною системою є брекети. За цією назвою ховається складна незнімна конструкція, покликана виправити прикус. Щоб поставити брекети, необхідно проконсультуватися з ортодонтом, який допоможе вам вибрати найбільш підходящу систему. В нашій стоматології консультація ортодонта безкоштовна.
Брекет-системи складаються з безлічі маленьких замків, що фіксуються на зубах. Між собою ці елементи з’єднуються металевою дугою. У місцях, де дуга протягується в замочки, прокладають гумки, також звані лігатурами. Якщо ви вибираєте безлігатурні систему, в ній не використовуються гумки. Їх функції виконують спеціальні рухливі фіксатори: кришечки.
Для виправлення прикусу і повернення викривлених зубів у правильне положення дротяну дугу згинають так, щоб вона чинила тиск на ділянки, що вимагають коректування. Дуга разом з замочками, прикріпленими до неї, поступово випрямляє зуби і змінює прикус. Періодично дугу підтягують, або змінюють, щоб досягти ідеального результату.

У сучасній стоматології незнімне протезування металокерамікою – одна з найпоширеніших процедур. З цього матеріалу створюються надійні і міцні коронки, які за своїм зовнішнім виглядом повністю імітують натуральні зуби. Металокерамічні конструкції використовуються дуже давно і багато разів довели свою ефективність.
Переваги металокераміки.
Протезування зубів металокерамікою.
• висока стійкість до жувальних навантажень;
• довгий термін служби – в середньому близько 15 років;
• естетичність і можливість підібрати відтінок під колір зубів;
• гіпоаллергенність і мала кількість протипоказань.
Крім того, керамічна поверхня не змінює свій колір під дією харчових барвників і стійка до утворення зубного нальоту. Її гладка щільна структура не дає накопичуватися бактеріям, що полегшує догляд.
Чекаємо Вас на консультації лікаря ортопеда. Центр стоматології Формула Дент. Адреса: м. Львів, вул. І. Пулюя, 40, корпус 4.
– 0672032233
– 0732032233

Графік роботи

Перегляньте графік роботи Центру стоматології Формула Дент, щоб спланувати свій візит.
Понеділок
09.00-20.00
Вівторок
09.00-20.00
Середа
09.00-20.00
Четвер
09.00-20.00
П'ятниця
09.00-20.00
Субота
09.00-20.00

Попередній запис