Ми піклуємось про Ваше здоров'я

Центр стоматології “Формула Дент” це найвища якість та доступна вартість послуг, дбайливий, підхід до кожного і новітні технології, які перетворять відвідування стоматолога у звичний комфортний процес навіть для найвибагливіших пацієнтів!

Центр стоматології Формула Дент пропонує Вам повний спектр стоматологічних послуг, таких як лікування зубів, професійна чистка, протезування, імплантація, лікування зубчиків у дітей, відбілювання, ортодонтія та естетична стоматологія. Завдяки найсучаснішому обладнанню і досвідченим спеціалістам лікування проходить якісно та безболісно!

Задоволеність клієнтів
Стоматологічний успіх
Задоволення від лікування
https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/noroot-e1648812539186.png

Профілактика

Найнеобхідніша умова для здоров’я ваших зубів та ясен – це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби – це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще й запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров’я Вашого організму в цілому.

Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ця процедура є менш болісною, дорогою та проблемною, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.

Між регулярними візитами до стоматолога кожен із нас має дотримуватися простих рекомендацій, що значно зменшують ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань ротової порожнини.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/87221858_153463098985973_6011613022051760648_n.jpg

Імплантація

Найбільш надійним та зручним способом відновлення зуба чи зубних рядів на сьогоднішній день є імплантація. Вона допомагає нам відновити комфорт у повсякденному житті і впевненість у спілкуванні! Після імплантації Вам більше ніколи не доведеться соромитись своєї посмішки чи піклуватись про фіксацію протеза.
За своєю функцією Ви не зможете відрізнити імплант від справжнього зуба.
Зубні імплантанти – це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennya_viber_2022-02-21_12-37-14-631.jpg

Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового кістяка. Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше до наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м’язів при жуванні, що, у свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болю в області шиї, плечового суглоба і спини.
Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров’я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.
Лікар-фахівець, який працює в цій області, називається ортодонтом. Ортодонт проходить курс спеціальної додаткової підготовки протягом двох і більше років після закінчення стоматологічного університету.
Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.
В центрі стоматології “ФормулаДент” пропонуємо найсучасніші методи і підходи в лікуванні ортодонтичних порушень та встановлення сучасних систем брекетів та знімних апаратів.

Якщо Вас турбують:
– Неправильний прикус у будь-якій його формі.
– Нестандартне розташування зубних дуг.
– Проблеми з диханням.
– Неправильне розташування одного або декількох зубів.
– Порушення жувальної або мовної функції.
– Неприродна форма одного або декількох зубів.
– Асиметрія обличчя.
– Ортодонтична підготовка перед протезуванням,
чи просто виникають питання, звертайтеся до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/alex-7byfi6fpi90-uns.jpg

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається вивченням і лікуванням захворювань зубів та ясен. Центр стоматології ФормулаДент надає весь спектр терапевтичних послуг, таких як:

  1. Діагностика, профілактика і лікування карієсу;
  2. Діагностика і лікування некаріозних захворювань зубів і ротової порожнини;
  3. Лікування кореневих каналів зубів;
  4. Профілактика і лікування захворювань пародонту;
  5. Лікування захворювань слизових оболонок ротової порожнини;
  6. Діагностика зубних захворювань, пов’язаних з іншими внутрішніми органами.

Сутність терапії зубів полягає у лікуванні консервативними методами, тобто такими, що не передбачають хірургічного втручання. Гадаємо, що в сучасному цивілізованому світі, мабуть, не існує жодної людини, що хоча би раз не відвідала б стоматолога-терапевта. Як би ми не доглядали за гігієною ротової порожнини, рано чи пізно встановлювати пломби доводиться усім.

За час існування стоматології прогрес надав нові можливості. Сьогодні ми активно використовуємо бормашини, які не завдають болісних відчуттів пацієнту. Пломби мають спеціальний склад або фотополімер, який застигає під впливом ультрафіолетового променю пристрою. Таким чином, більше немає потреби чекати, доки пломба стане твердою. Вживати їжу можна вже одразу після лікування.

Сучасні технології та методи лікування стоматологічних захворювань дозволяють проводити лікування абсолютно безболісно, з використанням безпечних, ефективних і якісних препаратів, а також досягати ідеального зовнішнього вигляду зубів після проведеного лікування. Запломбовані зуби, а також зуби після реставрації візуально ніяк не можна буде відрізнити від їх первозданного зовнішнього вигляду.

Наша стоматологія у цифрах

0123456789001234567890%
Задоволеність клієнтів
0123456789001234567890%
Успіх у лікуванні
012345678900123456789001234567890%
Задоволеність персоналом
0123456789001234567890%
Швидке відновлення

Відгуки клієнтів

Lyudmyla Drobna

Дуже хороша клініка. Щиро вдячна стоматологу Юлії за професійне, стерильне ,комфортне і безболісне лікування! Рекомендую🦷

Jupiter Life Taro

Рекомендую 💙💛! Чисто, стерильно, тихо і затишно. По телефоні знайшли оптимальний для мене час і дату. Попередила заздалегідь, що маю мало часу (2 тиждня), вийшли мені на зустріч. Ввічливий персонал💖( дівчино – асистентка, Вам окреме дякую💚!). Лікуюсь у пані Катерини💝. З першої зустрічі зрозуміла, що попала “в хороші руки”😁. Завжди попереджає про те що буде робити. ДЯКУЮ Вам, пані Катерино 💐! Так що клініку рекомендую всім хто хоче мати не тільки гарні зуби, а й настрій🇨🇿🇺🇦!!! P.S Також рекомендую, хто хоче відпочити (вздрімнути, як це роблю я 🤣) від міського ритму життя💖🖤💛💚❤💜!

Anna-Maria Luchak

Чудові професіонали й прекрасний сервіс❤️ Лікувала зуби в них, видаляла і все пройшло без проблем з легким відновленням, дуже рекомендую

Тетяна Іченська

Була на прийомі у стоматолога Катерини Петрівни. Дуже акуратний та уважний фахівець. Окрім того надзвичайно приємна❤️. Тут вас зустрінуть з гарним настроєм та теплом. Нададуть максимально необхідну допомогу. Успіху та процвітання вашому центру🤗🤗🤗

Анна Коваль

Той випадок, коли реальність перевершує очікування. Дуже красивий дизайн клініки, до дрібних деталей, супер чистота, приємний запах аромату дифузора, уважне ставлення персоналу і щаслива дитина. Мій 4-річний син мужньо витримав все завдяки крутій лікарці, яка краще за будь-якого аніматора розповідала смішні історії про слоника, джмелика і сім’ю мікроб з папугаєм, сміялась навіть я. Дуже швидко справились, ціни вразили приємно, як і все інше. Щасливий син пишався собою після процедур, його похвалили і дали приз «для супергероя» – наклейки і розмальовку. А що ще потрібно для мами? Щаслива дитина і щаслива мама. Ми тепер з Вами 🤍 ДЯКУЄМО

Наталія Шеремета

Звернулась в клініку до ортодонта Гриціва Назарія за рекомендацією сестри. Одразу на першому візиті ортодонт зробив попередній прогноз лікування і розказав про весь процес лікування . Я відносила беркети один рік, як мені і обіцяли, без жодних затримок та додаткових платежів. Весь час лікування пройшов швидко та комфортно, кожен візит до ортодонта був легкий та невимушений, що головне – абсолютно безболісний) результатом задоволена на всі 100%. Всім , хто хоче мати красиві рівні зуби, рекомендую!)

Олеся Голейчук

Дуже приємний і привітний персонал. Похід до ортодонта, прямо як свято) в клініці все чисто, стерильно і гарний дизайн.

Oksana Yackiv

Дуже задоволена цією клінікою! Все так гарненько, чисто, всі дуже привітні. Окремо хочу подякувати хірургу Андрію, який доклав чимало зусиль для видалення моєї 8 і зробив все дуже професійно;)) Стоматологу Юлії, яка дуже акуратно робить свою роботу і все мені роз’яснює, а також завжди усміхненому лікарю Сергію, який своєю привітністю піднімає мені настрій, а також швидко реагує на мої повідомлення)))

Nick Shyshkin

Сьогодні ходили з дитиною на прийом до стоматолога. Все дуже спододалось. Професійний підхід. Вирішили, що тут будемо лікуватися всією сім’єю

Графік роботи

Перегляньте графік роботи Центру стоматології Формула Дент, щоб спланувати свій візит.
Понеділок
09.00-20.00
Вівторок
09.00-20.00
Середа
09.00-20.00
Четвер
09.00-20.00
П'ятниця
09.00-20.00
Субота
09.00-20.00

Попередній запис