Імплантація та хірургічна стоматологія

Імплантація зубів є однією з найбільш новаторських методик в стоматології останнього десятиліття.
Імплант являє собою титановий стрижень, який вводиться в кістку щелепи і служить основою для установки металокерамічної коронки або протеза.
В залежності від клінічної ситуації, вживлення імпланта при імплантації зуба дозволяє відновити втрачений зуб не обточуючи при цьому сусідні зуби та встановити на нього як незнімний, так і покращити фіксацію знімного протеза (імплант при цьому виступає в якості опори або додаткової опори).
Досконалі технології імплантації зубів дозволяють досягти приживлення імпланта в 95% випадках
Якщо видалення зуба є неминучим, унікальні технології імплантації зубів дозволяють лікрю стоматологу негайно провести операцію по вживленню імпланта і тут же встановити на нього тимчасову коронку. Це дає можливість зберегти більше власної кісткової тканини і дає можливість пацієнту позбутись будь яких незручностей від відсутності зуба.
В центрі стоматології “Формула Дент” пропонуємо найсучасніші методи і підходи в хірургічній стоматології та встановленні імплантів зубів.

Безболісно

Сучасні анестетики дозволяють пацієнтові не відчувати болю;

Приживлення

Успішність приживання зубних імплантів становить 95-98%;

Збереження сусідніх зубів

Не потрібно “обточувати” сісідні зуби, і накривати їх коронками;

Термін експлуатації

При правильній установці і належному догляді імплантати можна носити все життя;

Фінанси

Існує безліч конструкцій для імплантації, тому можна підібрати найоптимальніший бюджет процедури.

Центр стоматології Формула Дент пропонує Вам повний спектр стоматологічних послуг, таких як лікування зубів, професійна чистка, протезування, імплантація, лікування зубчиків у дітей, відбілювання і т.д. Завдяки найсучаснішому обладнанню і досвідченим спеціалістам лікування проходить якісно та безболісно!

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/noroot-e1648812539186.png

Профілактика

Найнеобхідніша умова для здоров’я ваших зубів та ясен – це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби – це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще й запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров’я Вашого організму в цілому.

Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ця процедура є менш болісною, дорогою та проблемною, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.

Між регулярними візитами до стоматолога кожен із нас має дотримуватися простих рекомендацій, що значно зменшують ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань ротової порожнини.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/87221858_153463098985973_6011613022051760648_n.jpg

Імплантація

Найбільш надійним та зручним способом відновлення зуба чи зубних рядів на сьогоднішній день є імплантація. Вона допомагає нам відновити комфорт у повсякденному житті і впевненість у спілкуванні! Після імплантації Вам більше ніколи не доведеться соромитись своєї посмішки чи піклуватись про фіксацію протеза.
За своєю функцією Ви не зможете відрізнити імплант від справжнього зуба.
Зубні імплантанти – це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennya_viber_2022-02-21_12-37-14-631.jpg

Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового кістяка. Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше до наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м’язів при жуванні, що, у свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болю в області шиї, плечового суглоба і спини.
Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров’я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.
Лікар-фахівець, який працює в цій області, називається ортодонтом. Ортодонт проходить курс спеціальної додаткової підготовки протягом двох і більше років після закінчення стоматологічного університету.
Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.
В центрі стоматології “ФормулаДент” пропонуємо найсучасніші методи і підходи в лікуванні ортодонтичних порушень та встановлення сучасних систем брекетів та знімних апаратів.

Якщо Вас турбують:
– Неправильний прикус у будь-якій його формі.
– Нестандартне розташування зубних дуг.
– Проблеми з диханням.
– Неправильне розташування одного або декількох зубів.
– Порушення жувальної або мовної функції.
– Неприродна форма одного або декількох зубів.
– Асиметрія обличчя.
– Ортодонтична підготовка перед протезуванням,
чи просто виникають питання, звертайтеся до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/alex-7byfi6fpi90-uns.jpg

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається вивченням і лікуванням захворювань зубів та ясен. Центр стоматології ФормулаДент надає весь спектр терапевтичних послуг, таких як:

  1. Діагностика, профілактика і лікування карієсу;
  2. Діагностика і лікування некаріозних захворювань зубів і ротової порожнини;
  3. Лікування кореневих каналів зубів;
  4. Профілактика і лікування захворювань пародонту;
  5. Лікування захворювань слизових оболонок ротової порожнини;
  6. Діагностика зубних захворювань, пов’язаних з іншими внутрішніми органами.

Сутність терапії зубів полягає у лікуванні консервативними методами, тобто такими, що не передбачають хірургічного втручання. Гадаємо, що в сучасному цивілізованому світі, мабуть, не існує жодної людини, що хоча би раз не відвідала б стоматолога-терапевта. Як би ми не доглядали за гігієною ротової порожнини, рано чи пізно встановлювати пломби доводиться усім.

За час існування стоматології прогрес надав нові можливості. Сьогодні ми активно використовуємо бормашини, які не завдають болісних відчуттів пацієнту. Пломби мають спеціальний склад або фотополімер, який застигає під впливом ультрафіолетового променю пристрою. Таким чином, більше немає потреби чекати, доки пломба стане твердою. Вживати їжу можна вже одразу після лікування.

Сучасні технології та методи лікування стоматологічних захворювань дозволяють проводити лікування абсолютно безболісно, з використанням безпечних, ефективних і якісних препаратів, а також досягати ідеального зовнішнього вигляду зубів після проведеного лікування. Запломбовані зуби, а також зуби після реставрації візуально ніяк не можна буде відрізнити від їх первозданного зовнішнього вигляду.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/s-b-vonlanthen-faizn.jpg

Дитяча стоматологія

Маленькі пацієнти вимагають більше уваги, і до них потрібно підібрати правильний підхід, який перетворить відвідування лікаря зі стресу на захоплюючу пригоду. Тому дитяча стоматологія — це особливий напрямок у медицині.

На подив багатьох батьків, знайомство малюка зі стоматологом потрібно планувати в момент, коли у нього прорізаються перші зуби. Правильний догляд за ротовою порожниною в такому ранньому віці дозволить запобігти безлічі захворювань у майбутньому.

У клініці ФормулаДент працюють дитячі стоматологи за трьома основними напрямами:

Терапевтична стоматологія — сюди входить лікування карієсу, стоматиту, навчання правильному догляду за зубами, зняття зубних відкладень та інші послуги.

Хірургічна стоматологія — видалення зубів, пластика вуздечки, рубців та інших проблем слизової оболонки.

Ортодонтія — виправлення та профілактика проблем з щелепно-лицьовим апаратом за допомогою брекетів та інших ортодонтичних систем.

Розвиток зубних патологій у дитячому віці може протікати непомітно. Тому відвідувати дитячого стоматолога у Львові рекомендується не рідше одного разу на 6 місяців.

Звертаючись до клініки Формула Дент, ви можете бути впевнені, що дитина не відчуватиме дискомфорту під час стоматологічних процедур. Ми використовуємо тільки перевірений наркоз у щадних дозуваннях, прислухаємося до малюка та стежимо за його станом та побажаннями.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennya_viber_2021-08-17_19-39-51-860.jpg

Естетична стоматологія. Вініри. Протезування

Вініри – це спеціальні керамічні накладки на зуби, що користуються високою популярністю в естетичній стоматології за рахунок своїх функціональних переваг та привабливого зовнішнього вигляду. За допомогою композитного клею вони фіксуються на зовнішній стороні зуба і надають йому здорового та природного зовнішнього вигляду.

У яких випадках варто встановлювати вініри у Львові:

Пацієнт має невелику деформацію прикусу.

На емалі присутні мікротріщини чи інші дефекти.

Змінився колір емалі чи старих пломб.

Неправильна форма зубів.

Наявні сколи на зубах.

Великі проміжки між зубами.

Такі проблеми можуть стати результатом вікових змін, травм, неправильної гігієни або бути вродженими. Незалежно від причин, вініри допоможуть вам знову отримати голлівудську посмішку і істотно покращать естетику зубів.

Існує декілька типів вінірів:

Керамічні — виготовляються непрямим способом, на основі заздалегідь знятих зліпків.

Порцелянові — міцні конструкції, що являють собою пресований фарфор.

Композитні — встановлюються в перший же день відвідування стоматолога, але мають менш природний зовнішній вигляд.Також варто окремо виділити люмініри. На відміну від звичайних вінірів, вони мають товщину всього 0.3 міліметра, завдяки чому їх установка не вимагає попереднього обточування емалі, що є істотною перевагою.На ціна на вініри Львів може змінюватись, і залежить від багатьох факторів — типу конструкції, вартості матеріалу та фізіологічних особливостей кожного окремого пацієнта. Ми, у компанії «ФормулаДент», є прихильниками справедливої​​ цінової політики та робимо вініри доступними для більшості своїх пацієнтів.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennya_viber_2022-03-30_11-24-47-553.jpg

Лікування зубів під мікроскопом

Дентальний мікроскоп виводить сучасну стоматологію на новий рівень. Він збільшує робочу зону в 30-40 разів, завдяки чому лікар може виявити захворювання ротової порожнини на ранніх стадіях і усунути проблеми ще до того, як вони стануть причиною болю та дискомфорту для пацієнта.

Ціна лікування зубів під мікроскопом у Львові трохи вища за традиційні стоматологічні послуги, оскільки вимагає від лікаря додаткової підготовки та знань. Персонал клініки «ФормулаДент» проходить спеціальне навчання та практику використання цього високоточного обладнання, тому ми можемо гарантувати якість наданих послуг.

Роботи, що виконуються з використанням дентального мікроскопа:

Точна діагностика хвороб.

Ідеальна герметизація фісур — відтворення малюнків з бугрів і впадин на жувальних зубах.

Складні операції у зубних каналах.

Пластика м’яких тканин.

Реставрація зубів.

Встановлення імплантів та вінірів.

Обробка зуба під коронку.

Завдяки ідеальній видимості, яку забезпечує мікроскоп, маніпуляції лікаря ідеально точні та вивірені, через що ризик вторинного запалення та ускладнень суттєво знижується. До того ж, у таких умовах стоматолог виконує всі маніпуляції набагато швидше.

Ціна лікування каналів зубів під мікроскопом у Львові може відрізнятися, залежно від цінової політики кожної окремої стоматології. Ми в клініці Формула Дент є прихильниками справедливих і доступних розцінок.

https://www.formuladent.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/88977578_664092684361921_7316604979150243194_n.jpg

Відбілювання зубів

Багато продуктів які вживає людина, містять натуральні чи синтетичні барвники. Поступово вони деформують колір зубів, і надають їм жовтого або навіть темно-коричневого відтінку. Також ситуацію посилює куріння, деякі види ліків та косметики.

Професійна процедура відбілювання зубів у клініці Формула Дент допоможе вам повернути білу посмішку, яка вважається невід’ємною частиною успішної людини.

Сьогодні існує кілька видів професійного відбілювання зубів:

Механічне відбілювання — передбачає ефективне видалення нальоту та каменю за допомогою спеціальних насадок на бормашину. В результаті емаль стає суттєво світлішою.

Хімічне відбілювання — на зуби наноситься спеціальний склад, що стимулює вироблення активного кисню, який відбілює емаль зсередини. Метод допомагає висвітлити зуби на 5-7 тонів.

Лазерне відбілювання — повністю безболісна та безпечна процедура, при якій емаль освітлюється приблизно на 10 тонів. Принцип дії лазера такий самий, як і в хімічному відбілюванні — промінь звільняє активний кисень, що руйнує пігмент.

Лікар клініки ФормулаДент огляне ротову порожнину та допоможе обрати оптимальний метод відбілювання.

Переваги відбілювання зубів:

Ваша усмішка стає яскравою і незабутньою.

Ви виглядаєте молодшим.

Ви почуваєтеся впевненіше.

Ціна відбілювання зубів у Львові відносно невисока, що робить процедуру доступною буквально для кожного.

Графік роботи

Перегляньте графік роботи Центру стоматології Формула Дент, щоб спланувати свій візит.
Понеділок
09.00-20.00
Вівторок
09.00-20.00
Середа
09.00-20.00
Четвер
09.00-20.00
П'ятниця
09.00-20.00
Субота
09.00-20.00

Попередній запис